Ľadový magnezitár 2023

27 December

Dňa 17.12.2023 sme absolvovali poslednú akciu, ktorú sme spoluorganizovali v rámci celoročných osláv 100. výročia založenia spoločnosti SMZ, a.s. Jelšava.

Ako sa už stalo tradíciou v decembri, bola to spoločná zimná kúpačka. Dopracovali sme sa už k peknému 4.ročníku a na počesť oslávenca sme ju tento rok pomenovali Ľadový magnezitár.

Vyzerá to tak, že o tento druh aktivity je stále veľký záujem, keďže sa akcie zúčastnilo rekordných 45 účastníkov.

Napriek tomu, že počasie bolo na december príjemné, voda vo vodnej nádrži Gemerské Teplice bola poriadne ľadová. Ale to účastníkov neodradilo a absolvovali kúpačku s úsmevom na tvári. Za svoju odvahu obdržali na pamiatku účastnícku medailu a od spoločnosti SMZ, a.s. Jelšava, ako sponzora podujatia, dostali darček.

Taktiež sme im pripravili aj občerstvenie. Na zahriatie dostali horúci čajík, vianočný punč a na zahnanie hladu výborný guláš.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým účastníkom a veríme, že si podujatie užili. Dúfame, že nám naďalej zachovajú priazeň a aj budúci rok sa stretneme v tak hojnom počte. Taktiež by sme sa chceli poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali s organizovaním pretekov. A hlavná vďaka patrí spoločnosti SMZ, a.s. Jelšava ako hlavnému sponzorovi podujatia za podporu.

 

     Mgr. Jana Vavreková
predsedníčka OZ Vyšší level